POLISHSEAMEN Strona Główna POLISHSEAMEN
**** Forum Klanowe PolishSeamen ****

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Zaproszenie

 Ogłoszenie 


ZAPRASZAMY NA SERWER GŁOSOWY DISCORD


Uwaga ! Uwaga ! W dniu 29 grudnia 2019 roku zmieniliśmy silnik naszego forum PoilshSeamen. Ze względu na to że dotychczas używany silnik był przestarzały (pracował od maja 2005 roku), był pełen luk i błędów, podjęliśmy decyzję o zamknięciu tego forum i otwarciu nowego. Stare (to) forum jest dostępne "tylko do odczytu". Nowe zaś wymaga ponownego zarejestrowania użytkownika. Adres się nie zmienia. Dalej jest to

www.forum.polishseamen.pl

Zachęcamy wszystkich do ponownego zarejestrowania się u nas i do czynnego udziału w naszej społeczności.

Przepraszamy za problemy. Pozdrawiamy Administracja PolishSeamen.
POLISHSEAMEN Strona Główna
POLISHSEAMEN - Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).Regulamin FORUM POLISHSEAMEN wersja z dnia 01.07.2007


 1. Szanuj poglady i przekonania innych, nie kazdy musi sie z Toba zgadzac.
 2. Dbaj o swój jezyk ojczysty, nie uzywaj skrótów, zapozyczen, zwracaj uwage na ortografie. Przestrzegaj netykiety.
 3. Uzywaj DUZYCH LITER tylko wtedy gdy jest to naprawde potrzebne.
 4. Gdy udzielasz odpowiedzi na jakis temat, staraj sie aby byly one pelne i wyczerpujace, nie zakladaj nowego posta tylko dlatego, ze zapomniales czegos dodac.
 5. Zanim poruszysz jakis temat, sprawdz czy nie zostal on poruszony juz wczesniej.
 6. Zamiast zalewac Forum pytaniami, uzyj opcji "szukaj" Jezeli tam nie odnajdziesz odpowiedzi, wtedy zapytaj.
 7. Zawsze staraj sie utrzymywac kulture osobista swych wypowiedzi. Pamietaj tak jak piszesz, tak widza Cie inni.
 8. Jezeli dyskusja z innym uzytkownikiem przerodzi sie w niecenzuralna wymiane pogladów lub chamska klótnie, to prosimy kontynuowac ja poza forum, poprzez poczte e-mail lub poprostu umówic sie na kawe.
 9. Nie poruszaj tematów nie zwiazanych z prowadzona dyskusja czy tez dzialem forum. Staraj sie unikac offtopiców.
 10. Jezeli prowadzisz strone lub grupe dyskusyjna ( lub jestes jej czlonkiem ) o tej samej (lub bardzo podobnej) tematyce co FORUM POLISHSEAMEN, to prosimy o nie umieszczanie jakichkolwiek odnosników, linków czy banerków w swoim podpisie czy profilu, które zachecaly by do odwiedzenia tejze strony lub do zarejestrowania na tymze forum. Od prezentacji witryn oraz forów internetowych jest specjalnie przygotowany dzial na Stronie glownej pod tytulem "LINKI" Jezeli chcesz aby twój adres lub banerek sie w nim znalazl prosimy skontaktowac sie z Administratorem forum.
 11. Wszystkie wypowiedzi i opinie zawarte na FORUM POLISHSEAMEN sa prywatnymi pogladami ich autorów. Zawartosc kazdego postu na tym forum wyraza poglady i opinie jego autora, a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomosciami pisanymi przez nich) i nie ponosza oni za te tresci odpowiedzialnosci. W przypadku naruszenia jakichkolwiek dóbr prosze kontaktowac sie bezposrednio z autorem postów uprzednio powiadamiajac administratora FORUM POLISHSEAMEN. Kopiowanie elementów graficznych zastosowanych na niniejszej witrynie oraz uzywanie nazwy POLISHSEAMEN surowo wzbronione. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie lamiacej prawo, zostana przekazane odpowiednim wladzom.
 12. Ujawnianie na forum tresci prywatnej korespondencji (wiadomosci przesylane za pomoca PW, GG itp.) - cytowanie, wstawianie lub tez streszczanie tych tresci bez zgody obu stron prowadzacych korespondencje jest zabronione.
 13. Zabronione jest wykorzystywanie forum do wymiany jakichkolwiek nielegalnych kopii oprogramowana komputerowego, filmów, gier oraz ksiazek lub innych nielegalnie skopiowanych materialów.
 14. Nieznajomosc regulaminu nie zwalnia uzytkownika z jego przestrzeganiaRegulamin FORUM POLISHSEAMEN wersja z dnia 19 Maja 2010

I Zasady ogólne


 1. Wszyscy polscy uzytkownicy forum podlegaja tej samej ocenie w zakresie: poprawnej pisowni, ortografii i sposobu logicznego formulowania mysli. Nie jest stosowana zadna taryfa ulgowa dla uzytkownikow z roznymi dysfunkcjami w tym zakresie. Bez potrzeby nie uzywaj duzych liter i przestrzegaj netykiety.
 2. Uzytkownik zamieszczajacy na forum wiadomosc lub plik/link do pliku ponosi pelna odpowiedzialnosc prawna za zawarte w nich tresci. Wszystkie wypowiedzi i opinie zawarte na forum/stronie sa prywatnymi pogladami ich autorow.
 3. Zanim poruszysz jakis temat, sprawdz czy nie zostal on poruszony juz wczesniej, w tym celu korzystaj z forumowej wyszukiwarki.
 4. Zawsze staraj się utrzymywac kulture osobista swych wypowiedzi, szanuj poglady i przekonania innych, nie kazdy musi sie z Toba zgadzac. Przestrzegaj tez ogolnie przyjetych zasad wspolzycia spolecznego. Pamietaj tak jak piszesz, tak widza Cie inni, wiec doloz wszelkich staran aby nie poczuli sie dotknieci Twoja wypowiedzia. Atmosfere panujaca na forum tworzymy wszyscy.
 5. Gdy udzielasz odpowiedzi na jakis temat, staraj sie aby byly one pelne i wyczerpujace, nie zakladaj nowego posta tylko dlatego, że zapomniales czegos dodac. W razie potrzeby, masz mozliwosc edycji swojego posta w czasie 45 minut od jego napisania.
 6. Uzytkownik jest zobowiazany do niezwlocznego wykonania czynnosci wymienionych w upomnieniu lub poleceniu administratora/moderatora np. poprawienie tytulu tematu, tresci tematu, pisowni, bledow ortograficznych itp.
 7. Osoby funkcyjne forum (administratorzy, moderatorzy) maja prawo ingerencji w wiadomosci uzytkownika jesli uznaja je za niezgodne z regulaminem.
 8. Nie poruszaj tematow nie zwiazanych z prowadzona dyskusja czy tez dzialem forum. Staraj sie unikac tzw. "offtopicow" i wiadomosci nie wnoszacych nic do dyskusji.

II Zabrania się

 1. Wykorzystywania forum do wymiany i/lub rozpowszechniania jakichkolwiek nielegalnych kopii gier, oprogramowana komputerowego, filmow, muzyki oraz ksiazek lub innych nielegalnie rozpowszechnianych materialow (tyczy się to takze plikow, kluczy i innych mechanizmow obejscia systemow zabezpieczajacych oprogramowanie/gry komputerowe). Kazdy wyjatek od tej zasady zalezy wylacznie od administracji forum.
 2. Dyskusji na tematy zwiazane z nielegalnym udostępnianiem materialow chronionych prawem autorskim (czy jakiejkolwiek formy usprawiedliwienia badz tez pochwalania takich zachowan). Dopuszcza sie jedynie dyskusje ogolne nad problematyka piractwa komputerowego i ochrony praw autorskich. Nikt nie dba o to co robisz we wlasnym domu lub jaki system wartosci wyznajesz, ale nie wolno ci pisac o tym na tym forum.
 3. Prowokowania lub przenoszenie na forum konfliktow prywatnych.
 4. Posiadania wiecej niż jednego konta - kazdy uzytkownik ma prawo do posiadania tylko jednego konta, dodatkowe beda usuwane i pozostawione bedzie tylko konto zalozone jako pierwsze.
 5. Dublowania tematow w kilku dzialach jednoczesnie.
 6. Ujawniania na forum tresci prywatnej korespondencji (wiadomosci przesylane za pomocš PW, GG itp.) - cytowanie, wstawianie lub tez streszczanie tych tresci bez zgody wszystkich stron prowadzacych korespondencje.
 7. Tworzenia wiadomosci majacych charakter reklamowy lub spamu.
 8. Uzywania slow uznawanych powszechnie za wulgarne lub obrazliwe.
 9. Pisania wiadomosci ktore moga naruszac dobra osobiste i prywatnosc innych osob, (dotyczy to rowniez dzialan posrednich, takich jak np. linkowanie lub umieszczanie odnosników do stron, na ktorych maja miejsce prywatne „rozgrywki”).

III Postanowienia końcowe
 1. Wszelkie spory wynikajace z postanowien tego regulaminu beda rozstrzygane przez Administracje. Administracja posiada rowniez wylacznosc na interpretacje postanowien niniejszego regulaminu i kazdy uzytkownik jest zobowiazany do podporzadkowania sie jej rozstrzygnieciom.
 2. Czerwona (i zbliżone odcienie) czcionka jest zarezerwowana dla Administracji forum.
 3. Nieznajomosc niniejszego regulaminu nie zwalnia uzytkownika z przestrzegania jego postanowien.
 4. Jezeli prowadzisz strone lub grupe dyskusyjna (lub jestes jej czlonkiem) o tej samej (lub bardzo podobnej) tematyce co forum PolishSeamen to prosimy o nie umieszczanie jakichkolwiek odnosników, linkow czy banerkow w swoim podpisie czy profilu, które zachecaly by do odwiedzenia tejze strony lub do zarejestrowania na tymze forum. Od prezentacji witryn oraz forow internetowych jest specjalnie przygotowany dzial. Jezeli chcesz aby twoj adres lub banerek sie w nim znalazl prosimy skontaktowac sie z Administratorem forum.
 5. Kopiowanie elementów graficznych zastosowanych na niniejszej witrynie oraz uzywanie nazwy PolishSeamen surowo wzbronione.
 6. W razie lamania zasad niniejszego regulaminu nakladane beda sankcje karne. Poczawszy od slownych/pisemny upomnien, do banow wlacznie.
 7. Regulamin dotyczy wszystkich osob zarejestrowanych lub odwiedzajacych forum i/lub strone PolishSeamen.Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group